חיתוך אותיות בלייזר

ארטק לייזר היא חברה המתמחה בביצוע חיתוכים בלייזר, כולל חיתוך אותיות בלייזר, על גבי מגוון חומרים ולמטרות שונות, בעבודות חריטה, צריבה וסימון באמצעות קרן לייזר וכן בהדפסות בשיטת הסובלימציה.
העבודה מתבצעת בסטודיו חדיש ובו כל הציוד המתקדם ביותר בענף. יש לנו שנות ניסיון רבות בתחום, ובאמתחתנו, רזומה של עבודות מוצלחות רבות ולקוחות מרוצים. אנו דואגים לשמור על רמה מקצועית ללא דופי, ולספק לכל לקוח ולקוחה את השירות הטוב ביותר. אצלנו תמצאו את מכלול הפתרונות המיטביים לייצור מוצרים ופריטים מעוצבים באיכות גבוהה.

לצד המכשור והציוד החדיש, בארטק לייזר אנו עובדים אך ורק עם חומרי גלם משובלים. כל חומרי הגלם שאנו מחזיקים אצלנו לצורכי עבודות, וכן כל אותם החומרים עליהם אנו ממליצים לשימוש עבור חיתוך בלייזר, נחשבים כחומרים הטובים ביותר בענף, והתוצאות המתקבלות בסיום העבודה הן יפהפיות, הודות לטכניקה העבודה ולתגובת החומר לעבודה.

יתרונות לחיתוך אותיות על ידי קרן לייזר

חברת ארטק לייזר מספקת מגוון רב של שירותים בלייזר, חיתוך, סימון, חריטה וצריבה. אנו דואגים לעבודת תכנון מוקפדת והכנה של תוכניות עיצוב וייצור לפני תחילת העבודה. על ידי חיתוך באמצעות קרן לייזר, אפשר ליצור מוצרים ופריטים רבים, וביניהם להכין אותיות. ניתן לבצע חיתוך של אותיות בכל שפה, בכל סגנון ובכל גודל, על פי תכנון גרפי בתוכנת מחשב. מבחינת החומרים מהם ניתן לחתוך את האותיות, אפשרי ופופולארי מאוד לבחור בעץ, מתכת, סיליקון, PVC דו שכבתי ייעודי , ללייזר, לוח קאפה, סול, פורניר, פוליפרופילן, פורמייקה וכן הלאה.

אפשר ליישם את החיתוך עם קרן הלייזר לייצור אותיות בכל גודל שתבחרו, תוך התחשבות בעובי חומר הגלם בו משתמשים, מההרכב והגימור שלו. חשוב להתחשב באלמנטים אלה כדי להבין מה תהיה רמת האיכות של התוצר המוגמר.

ארטק לייזר – חיתוך אותיות בלייזר

אנו בארטק לייזר מבצעים עבודות חריטה או צריבה על גבי מבחר חומרים. העבודה נעשית באופן מדוקדק ומוקפד, תוך מתן דגש על הפרטים הקטנים ועל דקויות העיצוב שנבחר/תוכנן.

עבודות מסוג חיתוך אותיות בלייזר מתבצעים על חומרים מתאימים לכך, לפי תכנון גרפי שהוכן מראש ומוגדר במחשב, ואז קרן הלייזר מונחית לפי הגדרת העיצוב מהתוכנה ומבצעת את החיתוך דרך בשכבות של חומר הגלם.
עומקו של החיתוך משתנה באופן שיותאם לסוג חומר הגלם. חשוב לזכור שכל חומר גלם מגיב אחרת לחיתוך בלייזר, ישנם חומרים שקל יותר לבצע עליהם חיתוך איכותי מאשר חומרים אחרים, אם כי כל החומרים בהם אנו משתמשים לעבודות חיתוך, מביאים למוצרים סופיים מדהימים.

חיתוך אותיות הוא פופולארי מאוד בימינו, עם הטרנד של תליית אותיות מעוצבות לדקורציה בבתים פרטיים ובבתי עסק למיניהם. סביר להניח שנתקלתם באותיות הדקורטיביות המדוברות, שלטי אותיות בסגנון כפרי או וינטג', המסמלות מילים חשובות ונעימות, אותן תולים בבית להשלמה של אווירת עיצוב מושלמת. HOME, LOVE, FAMILY, DREAM ומילות השראה נוספות, כמו גם לוחות משפטים, מעטרים קירות רבים ברחבי הארץ. אותיות אלו מיוצרות פעמים רבות על ידי חיתוך בלייזר.

מכיוון שכל העבודות נעשות באמצעות קרן לייזר, ואנו משתמשים בציוד טכנולוגי מתוחכם וחדיש, אפשרי לייצר כמויות רבות של מוצרים בפרק זמן קצר, זהו יתרון משמעותי מאוד לשיטת החיתוך בלייזר על פני שיטות ייצור אחרות שאורכות זמן רב. יתרון משמעותי נוסף שיש לשיטה זו, היא שהחומרים לא משתנים כלל ולא נפגעים כמובן כתוצאה מביצוע החיתוך. מרקמם וגימורם של חומרי הגלם לא משתנים לאחר החיתוך, והטקסטורה שלהם נשמרת.