חיתוך בלייזר ברמת גן

חיתוך בלייזר ברמת גן זה רק בחברת ארטק לייזר.

ארטק לייזר הינה חברה מובילה בתחום עבודות הלייזר וביניהן חיתוך בלייזר, צריבה וחריטות בלייזר.

כל עבודה מתבצעת בסטודיו חדשני ומודרני אשר מצויד במכשור הטכנולוגי המתקדם ביותר בענף. אנו מבצעים עבודות לייזר לכל מטרה, עבור לקוחות פרטיים ולקוחות עסקיים כאחד.

ניתן לבצע מגוון רחב של עבודות באמצעות שיטת החיתוך בלייזר. רמת ביצוע העבודה, הגימור המוקפד, והתוצאות האיכותית הפכו את שיטה זו לנפוצה, פופולארית ומבוקשת במיוחד, ואנו בארטק לייזר מקפידים על ביצוע העבודה ברמה הגבוהה ביותר וכן מקפידים לתת לכל לקוח ולקוח את השירות המקצועי והמסור ביותר על מנת לענות על כל צורך וכל בקשה לעיצוב מוצר ולייצור שלו.

הקפדה על עבודה מושלמת היא אבן היסוד של החברה. ארטק לייזר משקיעה בציוד המתקדם ביותר בתחום זה על מנת לספק את השירות המקצועי ביותר, וכן במטרה לאפשר לכל בעל מקצוע בתחום העיצוב, בין אם מדובר באדריכלים, במעצבי פנים, במעצבי מוצר, מעצבים תעשייתיים, אמנים וכיוצא בזאת, לממש את רעיונותיהם ולהוציאם לפועל בצורה מדויקת ככל האפשר באמצעות שיטת החיתוך המדוקדקת עם קרן הלייזר.

אנו עושים כל שביכולתנו כדי לכוון ולעזור בתהליך העבודה עד לסיומו, עד לתוצאה הסופית של המוצר כפי שעוצב ותוכנן.

לצד השימוש בציוד חדיש ומתקדם אנו עובדים אך ורק עם חומרי גלם איכותיים.

אנו בחברת ארטק לייזר מנוסים מאוד בכל סוגי עבודות הייצור והעיצוב באמצעות לייזר ובעלי וותק רב בתחום. אם אתם מחפשים שירות חיתוך באמצעות לייזר ברמת גן, פנו אלינו ונשמח לעמוד לרשותכם.

חיתוך בלייזר ושירותים נוספים שלנו

חברת ארטק לייזר מספקת שירותים רבים של ייצור ועיצוב באמצעות לייזר, כולל הכנה של תכנית עבודה, תכנון ועיצוב המוצרים, עבודות חיתוך, חריטה וסימון/צריבה באמצעות קרן לייזר, הדפסות סובלימציה, כיפוף פרספקס ( עבודות מסוג זה מחייבות עמידה במכסה מינימאלית), עיצוב מוצרים, חיתוך מדבקות וייצור חיתוך והדבקה של מדבקות העשויות ויניל וכן וייצור חותמות.

חיתוך או חריטה בלייזר יכולים להתבצע על חומרים רבים לדוגמא: זכוכית, פרספקס,חיתוך עץ בלייזר , מתכות, PVC דו שכבתי, פוליפרופילן, פורמייקה, פורניר, סול, קאפות ועוד.

אפשרי לבצע חיתוכים בלייזר בגדלים שונים, כן חשוב לקחת בחשבון את עוביו של החומר וצריך לזכור שהתוצאה של עבודת החיתוך משתנה בהתאם להרכב ולמרקם של החומר.

השימוש בלייזר לצורכי ייצור – חיתוך בלייזר וחריטה בלייזר

כיום גובר הביקוש לשימוש בלייזר לצורכי ייצור שונים משום שמדובר בטכניקות מוצלחות ביותר וכן משתלמות ביותר מבחינת זמנים (ייצור כמויות גדולות במהירות) וכן מבחינת עלויות. העבודות העיקריות הן חיתוך בלייזר, חריט בלייזר, וסימון/צריבה בלייזר.

עבודות של חריטה בלייזר מתבצעות על פני משטחים המתאימים וחומרי גלם מתאימים, וכן על גבי פריטים מוכנים מראש. העיצוב הגרפי נוצר על גבי הפריט או המשטח באמצעות חריטה בלייזר דרך השכבות של החומר. ניתן להגדיר את עומק החריטה וכן ניתן לחרוט בעומקים שונים במסגרת אותה העבודה.

השיטה של החריטה בלייזר מאפשרת יישום של עיצובים מדוקדקים, ברמות שונות של מורכבות ולפרטי פרטים. זוהי טכניקה מצוינת במיוחד ליצירה של טקסטורות, חיקוי הדפסים ומרקמים. התוצאה מתקבלת במיטבה כאשר החריטה מתבצעת על חומרי גלם קשיחים, אך ניתן לחרוט גם על חומרי גלם רכים.

העומק לחיתוך וכן הגוון המתקבל לאחר החיתוך תלוי בהרכב הטבעי של חומר הגלם. כל סוג של חומר גלם מגיב אחרת לפעולה. ישנה אפשרות לבצע חריטות מעודנות יותר או מעודנות פחות, תלוי בחומר הגלם של הפריט עליו מתבצעת החריטה.