מהו חיתוך לייזור מתכת?

חיתוך לייזר מתכת הנו שיטת עבודה לחיתוך וייצור של מגוון פריטים פונקציונאליים.
בחברת ארטק לייזר לא מבצעים חיתוך לייזר על מתכות אך תוכלו להתעניין ביצירת מוצרים שונים ומגוונים עבור לקוחות רבים.
העבודה מתבצעת בסטודיו החדיש והמודרני שלנו, ונעשית באמצעות הציוד המשוכלל והמתקדם יותר בענף החיתוך בלייזר.
חברת ארטק לייזר הינה סטודיו מודרני, חדיש ומתקדם טכנולוגית, אשר עוסקת שנים רבות בענף עבודות החיתוך בלייזר.

מלבד חיתוכים בלייזר אנו גם מבצעים עבודות חריטה וצריבה, סימון, הדפסות סובלימציה ועוד. חברת ארטק לייזר דוגלת בשירות מקצועי ובעבודה איכותית ביותר ללא פשרות, על כן מגיעים אלינו לקוחות רבים מכל הארץ, למטרות ייצור פרטיות, עסקיות ומסחריות כאחד. אנו תמיד מקפידים ליצור עבורכם את המוצרים המדקדקים ביותר, שישקפו בדיוק את הרעיון העיצובי או את המטרה הפונקציונאלית אשר עומדת מאחורי הייצור וההכנה של המוצר בחיתוך בלייזר מתכת. לצד המכשור והציוד המתקדם בהם אנו משתמשים, אנו מקפידים על עבודה עם חומרי גלם טובים ואיכותיים למען תוצר סופי בגימור הגבוה ביותר.

כל חומר גלם בו אנו משתמשים נחשב כחומר מומלץ ומוצלח לעבודות חיתוך בלייזר.

עבודות של חיתוך לייזר על חומרים רכים

חברתנו מספקת שירותי חיתוך בלייזר על מגוון רב של חומרים רכים.
מוצרים רכים פופולאריים המיוצרים בשיטת החיתוך בלייזר הם: פריטי נוי ודקורציה, שלטים, תגי שמות, כלי הגשה, לוחות למיניהם ועוד. ישנה אפשרות להחיל את החיתוך בלייזר לפי צורך כמעט ללא הגבלת גודל, אולם צריך להתחשב בעובי של חומר הגלם, ולהבין כי המוצר המוגמר יושפע כמובן מסוג החומר, העובי שלו, הרכב החומר והגימור הטבעי שלו. ישנם חומרי גלם רבים הנמצאים אצלנו להזמנה מידית על ידי הלקוחות, בין אם מדובר בפרספקס, עץ לסוגיו, מפל, קרטונים וכן הלאה. גם אם אתם מעוניינים בעבודת חיתוך בלייזר על גבי חומר שלא נמצא אצלנו במלאי, תוכלו לספק לנו אותו בעצמכם, בתנאי שאותו החומר מתאים כמובן לחיתוך בלייזר.

ארטק לייזר – חיתוך לייזר ועבודות חריטה על חומרים רכים

חברתנו מבצעת מבחר עבודות חיתוך, חריטה וצריבה על חומרים רכים כפי שציינו לעיל. כל זאת תוך שימת דגש רב על עבודה מדויקת, איכות גבוהה ורמת גימור ללא פשרות. השיטה בה מתבצעות עבודות הצריבה והחריטה באמצעות לייזר, מאפשרות להוציא לפועל עיצובים גרפיים מדוקדקים ומורכבים ככל שיהיו . כמובן שניתן ליצור כל מיני מוצרים מעוצבים על ידי השיטה. זוהי טכניקה מצוינת ליצירה של הדפס או חיקוי של טקסטורה מסוימת. התוצאות היפהפיות מתקבלות ברמה כה גבוהה, ובמיוחד כשנעשית עבודה כזו על מוצר העשוי חומר גלם קשה/קשיח מאוד.

רמת הדיוק הגבוהה ביותר

הודות לטכניקה הכה מדויקת של החיתוך, החריטה או הצריבה באמצעות קרן לייזר, שיטת ייצור זו מתאימה מאוד לעבודות המדוקדקות ביותר.
בעבודות אלו ישנה חשיבות רבה על כל פרט ופרט עד לפרטים הקטנים (כגון שילוט וחותמות). מכיוון שהעבודה נעשית באמצעות ידי קרן לייזר ועל ידי ציוד טכנולוגי מתוחכם, אפשר לייצר כמות גדולה מרוד ממוצר מסוים או של מספר מוצרים, בפרק זמן קצר יחסית. מרכיב הזמן מהווה יתרון משמעותי לשיטת החיתוך בלייזר, על פני שיטות ייצור אחרות.