לוחות פרספקס – כיפוף פרספקס

לוחות פרספקס - כיפוף פרספקסכיפוף פרספקס ועבודה עם לוחות פרספקס ככלל הם שני שירותים מבוקשים מאוד כיום, ומשמשים למטרות שונות. חומר הפרספרקס הוא בעצם זכוכית אקרילית. מדובר בחומר תרמופלסטי  שפותח באנגליה לפני עשרות שנים. בעצם, הפרספרס הוא  חומר פלסטי – פולימר סינטטי , דמוי זכוכית, אשר משמש למטרות שונות, והוא נפוץ מאוד בענפי ייצור שונים בתעשייה. מדובר במוצר מצוין ושמיש גם ללקוחות פרטיים וגם ללקוחות עסקיים.

במגזר העסקי, הפרספקס משמש את ענף התעופה, האלקטרוניקה, הרפואה, הפרסום והשיווק,  תחומי העיצוב השונים – עיצוב תעשייתי, צורפים ותכשיטנים, ריהוט וכן הלאה ועוד.

חברת ארטק לייזר מתמחה בכל עבודות הפרספקס לרבות כיפוף פרספקס וחיתוך בלייזר על פרספקס.

לוחות פרספקס – תכונות החומר

לוחות פרספקס הנם עמידים מאוד לאורך שנים, מדובר בחומר חזק שאינו נשבר בקלות.

הפרספקס זמין בשלל גוונים וצבעים, טקסטורות ובגימורים שונים. מדובר בחומר שהוא ידידותי לסביבה וניתן למחזרו. שימושי מאוד ומתאים לצרכים רבים.

לחומר מראה נקי, מודרני ואלגנטי כמו זכוכית, אך בניגוד לזכוכית, השימוש בו בטוח.

הפרספקס נתפש כחומר קל, וצפיפות החומר שלו היא כחצי מצפיפות החומר של זכוכית.

פרספקס הוא חומר שעמיד בפני קרני UV ובתנאי מזג האוויר.

ניתן להגיע  עמו לרמת גימור מושלמת.

שימוש נכון בפרספקס יכול ליצור מוצרים נוגדי הסתנוורות.

ניתן לקבל תוצאות מוקפדות ומדוייקות מאוד בביצוע של כיפוף פרספקס או חיתוך פרספקס בלייזר, לרבות חיתוך שבלונות בלייזר, העשויות פרספקס.

חיתוך בלייזר | כיפוף פרספקס

אנו בחברת ארטק לייזר מתמחים בעבודת כיפוף איכותית ומוקפדת  לכיפוף של פרספקס ולחיתוך  בלייזר של פרספקס. אנו נעזרים בציוד מתקדם ומשוכלל ובטכנולוגיה החדשנית ביותר בענף. יש אצלנו מכונה מיוחדת שמאפשרת כיפוף לוחות פרספקס על ידי לייזר עם רמת דיוק גבוהה מאוד ובגימור מושלם. חברות רבות משתמשות בפרספקס, ועושות בו שימוש לצורכי ייצור פריטים ממותגים של מגוון מוצרים לשיווק, לפרסום ולכל מטרה נוספת. כמו כן, ישנה אפשרות לעשות צריבה על גבי הפרספקס לצורכי מיתוג.

אף על פי ששחור על גבי לבן, הפרספקס דומה בחלק מתכונות החומר לחומר הזכוכית, הוא דווקא מזכיר יותר פלסטיק. זאת משום שהפרספקס והוא חומר גמיש מאוד, לכן כיפוף פרספקס מתאפשר, וניתן להשתמש בו וליצור ממנו מוצרים רבים למטרות שונות.

אפשר לייצר ממנו מוצרים בצורות ובגדלים שונים. הפרספקס הוא חומר מאוד חזק וגם יציב לצד הגמישות הרבה שמאפיינת אותו. משום שאנחנו מקבלים את הפרספקס כחומר גלם בצורה של לוחות שקופים בעוביים שונים, אנו צריכים לעבד אותו, לקראת עבודה עמו. תהליך עיבוד החומר כולל חיתוך וכיפוף, ביצוע של הדבקות וחריטות. ניתן לבצע עליו חיתוך בלייזר עם קרן לייזר אשר מכוונת לפעולה בידי תוכנת מחשב, גם הכיפוף נעשה במכונה לפי הוראות מתוכנה ממוחשבת.

ניתן להתאים את החיתוך והכיפוף לכל מה שתרצו.

בנוסף על כך, יש לחיתוך פרספקס בלייזר יתרון משמעותי והוא שעל ידי שיטה זו ניתן להשיג תוצאה מדויקת ביותר של רמת הכיפוף או סוג החיתוך אליו מכוונים, זאת מבלי לבזבז חומר גלם יקר, זמן וכמובן כסף.

רוצים לברר על שירות חיתוך בלייזר על  על פרספקס או כיפוף פרספקס? צרו עמנו קשר