סובלימציה לתחתיות צבעוניות – איפה ניתן לעשות

 

סובלימציהסובלימציה לתחתיות צבעוניות הנה רק דוגמה אחת מני רבות לפריט ממותג נהדר.
הדפסה בשיטת הסובלימציה נועדה על מנת לאפשר ייצור של פריטים דקורטיביים וממותגים באופן איכותי, יעיל ומהיר ביותר.

מדובר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר כיום בתחום המיתוג המסחרי.

למה לבחור בסובלימציה?

אם תשקללו את כל היתרונות של הדפסה בשיטת הסובלימציה, תגיעו למסקנה הבלתי נמנעת כי מדובר בפתרון שהוא לא פחות ממושלם.
אם אתם בעלי עסק ומעוניינים לייצר פריטים ממותגים או מעוצבים לכל מטרה, סובלימציה היא התשובה בשבילכם.

השיטה היא מהירה יעילה ואף נוחה מבחינת עלויות. שלא לדבר על איכות המוצר המתקבל, איכות שאין שנייה לה בתחום ייצור המוצרים הממותגים.

סובלימציה ליצירת תחתיות לכוסות וספלים

סובלימציה על גבי תחתיות צבעוניות לכוסות העשויות מעץ או מזכוכית, תיתן מענה מצוין לכל בעל עסק שרוצה להפיץ את הלוגו שלו על גבי מוצר שהוא שימושי וחביב. לרוב התחתיות הצבעוניות יהיו עשויות מעץ או מזכוכית, כאשר עץ הוא חומר גלם עדיף לשימוש בסובלימציה. הסיבה לכך היא, שמדובר בחומר גלם שהוא אמוד גמיש. תכונות החומר מאפשרות לו לקבל עליו את ההדפסה באיכות גבוהה מאוד. למשל, על מוצרים העשויים עץ, ניתן ליצור הדפסה של טקסטורות שונות, אפקט שלא תמיד ניתן לקבל כאשר מדפיסים על מוצרים העשויים מחומרי גלם אחרים. אם עשיתם סובלימציה לכוסות וספלים, צרו גם תחתיות צבעוניות שיתאימו להן, לתבניות ולסירים, העשויות מעץ, היא בהחלט אפשרות מוצלחת לכל בית עסק שמעוניין להשקיע בהפצה של פריטים ממותגים.

ארטק לייזר היא חברה מובילה בתחום הדפסות סובלימציה לכל צורך ולכל מטרה.

הסטודיו שלנו מספק מגוון רחב של שירותים ללקוחות עסקיים ופרטיים במרכז הארץ – בערים תל אביב, רמת גן, גבעתיים, קריית אונו, אור יהודה יהוד, והסביבה.

השלבים בתהליך הדפסת סובלימציה לתחתיות צבעוניות

הדפסת סובלימציה לתחתיות צבעוניות נעשית כך:

בשלב הראשון יש לבחור את הגרפיקה שתודפס על גבי המוצר. ניתן ליצור את הגרפיקה בתכנת מחשב או לבחור באחת מוכנה מראש. אם מחליטים ליצור גרפיקה חדשה, חשוב להתייחס לגודלו של המוצר עליו תתבצע ההדפסה, לצורתו, למיקום ההדפסה על גבי המוצר, לחומר ממנו המוצר עשוי ועוד. כל זאת על מנת לקבל תוצאה שתהיה מיטבית.

לאחר שנבחרה הגרפיקה הסופית, יש להדפיס אותה על נייר סובלימציה ייעודי. ההדפסה מתבצעת על ידי שימוש במדפסת סובלימציה מיוחדת ובה דיו מותאם לסוג ההדפסה הנ"ל. לאחר שמתקבלת ההדפסה על נייר הסובלימציה, יש למקם את דף הנייר על גבי המוצר, במקום בו צריכה להתרחש ההעברה של הגרפיקה.

את המוצר עם הנייר עליו מעבירים למכבש. המכבש מבצע את פעולתו בחום, ולמעשה בשל הטמפרטורה הגבוהה, מולקולות הצבע שבנייר הסובלימציה, עוברות אל ציפוי פולימר (חומר מקשר) שמצפה את המוצר ונקשרות למולקולות שבו. כך מתבצעת ההעברה של הגרפיקה אל פני המוצר עצמו. התוצאה היא מוצר מודפס שנראה כאילו כלל לא עבר תהליך של הדפסה. לא ניתן לחוש בהדפס, ולמעשה המוצר נראה כאילו 'נולד' כך במקור.

יצירת מוצרים ממותגים ומקוריים בשיטת הסובלימציה

ניתן לבצע סובלימציה על מגוון גדול של פריטים ומוצרים, מחומרי גלם שונים, רכים או קשיחים.
אנו בארטק לייזר מבצעים הדפסות סובלימציה על חומרים רכים בלבד.
באופן כללי, ניתן להדפיס בשיטת הסובלימציה על גבי החומרים הבאים: עץ, זכוכית, מתכת, פרספקס, בדים, סיליקון מתאים, חרס ועוד.

הדפסות סובלימציה משיגות תוצאות ברמה גבוהה מאוד, מוצרים יפים ועמידים בפני בלאי, ועל כן הביקוש הוא רב לשימוש בטכנולוגיה זו.
אם אתם מחפשים שירות הדפסת סובלימציה באזור המרכז, פנו אלינו לחברת ארטק לייזר ונשמח לעמוד לרשותכם.

נציע לכם את כל האפשרויות הרלוונטיות, נעניק ייעוץ מקצועי במידת הצורך.

ניצור עבורכם מוצרים ממותגים ומעוצבים באיכות הגבוהה ביותר ובמחירים האטרקטיביים ביותר.