תעשיית חיתוך בלייזר

במקרה ועוד לא נחשפתם לתופעה, תעשיית חיתוך בלייזר משגשגת בקצב מהיר בענפי הייצור בארץ, במיוחד בשנים האחרונות. המגוון הרבה של המוצרים אותם ניתן לייצר הודות לשיטה טכנולוגית זו היא כמעט בלתי מוגבלת. דבר המאפשר ליצרנים ולבעלי עסקים להוציא לפועל כמעט כל רעיון יצירתי, מיתוגי או מסחרי עבור פריטים ומוצרים רבים.

חברת ארטק לייזר היא חברה מובילה בתחום הייצור על ידי חיתוך בלייזר ומפעילה סטודיו מתקדם וחדיש, המציע שירותי חיתוך בלייזר, חריטה בלייזר, צריבה בלייזר, סימון וכן הדפסות סובלימציה, למגזר העסקי והפרטי כאחד.

אנו דוגלים בשירות מקצועי ללא פשרות, לצד יחס אישי אדיב וסבלני, ונותנים לקהל לקוחותינו את המענה הטוב ההולם ביותר לצורכיהם.
אצלנו תמצאו את מבחר הפתרונות והאפשרויות ליישום כל רעיון עיצובי בהתאם לרצונכם ולמסגרת התקציב שלכם.

תעשיית חיתוך בלייזר – מענה מושלם לעסקים

בחברתנו אנו מאמינים בעבודה קפדנית ללא רבב שתפיק תוצר לא פחות ממושלם עבור עסקים. כל תכנון קריאייטיבי יוכל ללבוש את הצורה אותה אתם רואים בעיניי רוחכם, ועלינו מוטלת המשימה לעשות זאת, ולעשות זאת באופן הטוב ביותר.

אנו עובדים בסטודיו ובו מכשור טכנולוגי מתקדם ומוביל בענף החיתוך בלייזר. ההשקעה בציוד הטכנולוגי המתקדם ביותר היא על מנת שנוכל לתת את המענה המושלם לעסקים, ללא פשרה וקיצורי דרך למיניהם. הודות לכך, אנו עובדים עם מעצבי פנים וכן עם אדריכלים רבים, אמנים, ועסקים גדולים כולל תאגידים, אשר מכירים ומבינים את איכויות החיתוך בלייזר, ואת התרומה העצומה של שיטת עבודה זו לתחומי עיסוקם.
מעבר למכשור ולציוד החדיש והאיכותי, אנו בוחרים בעבודה עם חומרי הגלם הטובים והאיכותיים ביותר בענף. כל חומרי הגלם בהם נעשה שימוש משמשים לייצור מוצרים מעוצבים לתעשייה, למסחר ולמגזר הפרטי.

שירותי חיתוך בלייזר

בשיטת חיתוך בלייזר ניתן לבצע עבודות רבות מסוג חיתוך או חריטה. חיתוך בלייזר או חריטה בלייזר יכולה להתבצע על חומרים רבים. לפני ביצוע החיתוך עם קרן הלייזר, צריך לקחת בחשבון את עוביו של החומר ולהבין שהתוצר הסופי לאחר ביצוע החיתוך מושפע במידה מסוימת מסוג החומר, מרקמו וגימורו.

אנו בחברת ארטק לייזר מציעים ללקוחותינו, מגוון חומרי גלם איכותיים לייצור מוצרים בחיתוך במקום.

רוב החומרים נמצאים במלאי שלנו באופן קבוע וניתן להזמינם. במקרה ואתם מעוניינים בחומר שלא נמצא במלאי, אפשר להזמין אותו או שתוכלו לספק אותו בעצמכם, כל עוד אותו חומר מתאים לביצוע חיתוך בלייזר עליו.

הטכניקה בה מתבצע החיתוך, החריטה או הצריבה, מביא לכך שבאפשרותנו ליצור את דקויות העיצוב על גבי הפריט באופן מושלם. כמו כן, בשיטה זו ניתן ליצור חיקויי טקסטורות ולהכין הדפסים מגוונים, בעיקר כאשר העבודה נעשית על גבי חומר קשיח מאוד.

ניתן לבצע חיתוך, צריבה או חריטה בלייזר על גבי, עץ, סיליקון, פרספקס, בדים, חרס וזכוכית. חיתוך וחריטה באמצעות בלייזר תתאים ביותר בייצור פריטים שרמת דיוק החיתוך או החריטה על גביהם חייבת להיות ללא דופי.

עומק החיתוך שנעשה, וכן עומק החריטה או הצריבה, ישתנו בהתאם להרכב חומר הגלם עליו מתבצעת העבודה. זאת משום שכל סוג חומר מגיב באופן אחר לחיתוך או לחריטה בלייזר.
ישנה אפשרות לייצר מסות של פריטים מעוצבים בפרק זמן קצר עם שיטת החיתוך בלייזר. צבעו ומרקמו של חומר הגלם עליו מתבצע החיתוך, לא ישתנו במאומה, וכאן נעוץ יתרון משמעותי, משום שבשיטות אחרות , פעמים רבות מתרחש שינוי מסוים בגון או במרקם חומר הגלם. בשיטה זו חומר הגלם ממנו עשוי המוצר לא נפגם כלל ושומר על איכויותיו הטבעיות.