כרטיסי ברכה הן קלאסיקה שאף פעם לא תחלוף מן העולם. יש משהו מיוחד וסנטימנטלי במתן או קבלה של כרטיס ברכה מאדם קרוב.

דווקא היום בעידן הרשתות החברתיות והאינטרנט, כשכולם בוחרים לחסוך בפרי עטם על גבי נייר ולרשום ברכות בפוסטים בפייסבוק, באינסטגרם, בטוויטר, בוואטסאפ וכן הלאה, כרטיסי הברכה מקבלים משמעות מיוחדת, כיון שמי שבוחר ליצור או לרכוש כרטיס ברכה יפה ומיוחד, ליטול בידיו עט ולרשום ברכה מכל הלב, עושה זאת באהבה. ומי שיקבל את כרטיס הברכה, יזכה.

ברכות המעוצבות על ידי חיתוכי לייזר הפכו בשנים האחרונות לפופולאריים מאוד ובתי עסק רבים המשווקים מוצרים בתחום הנייר, המעטפות וכרטיסי ברכה בוחרים לייצר בעצמם ברכות למכירה בשיטת החיתוך בלייזר.

בנוסף לעיצוב על ידי החיתוך בלייזר תוכלו לבצע הדפסה בשיטת הסובלימציה ולהעביר כל תמונה, כיתוב או גרפיקה אל הברכה. זוהי שיטת הדפסה איכותית מאוד שניתן לבצע על חומרי גלם שונים לרבות כל סוגי הנייר והקרטון כמעט. זוהי דיגיטלית בצבע, וההדפסה עמידה מאוד, כך שההדפס המתקבל הוא יפהפה. תוסיפו לזה את העיצוב על ידי החיתוך בלייזר וקיבלתם מוצרים מושלמים.

אצלנו בחברת ארטק לייזר תוכלו ליצור ברכות ייחודיות בעיצוב חיתוכי לייזר ובהדפסות סובלימציה. נשמח לייעץ ולכוון אתכם מבחינה מקצועית כך שהמוצר הסופי שתקבלו יענה על כל ציפיותיכם.

כיצד מייצרים כרטיסי ברכה מיוחדים באמצעות חיתוך בלייזר

אז איך בעצם מייצרים את הברכות המיוחדות על ידי חיתוכי לייזר? החיתוך בלייזר מתבצע באמצעות קרן לייזר המופעלת על פי הוראות המוגדרות בתוכנת מחשב. בתוכנה מוגדר העיצוב ולפיו, מונחית הקרן הלייזר לביצוע החיתוך לפי העיצוב שהוגדר ובצורה שצריך.

חיתוכים בלייזר זו טכנולוגיה שפותחה והשתכללה מאוד בשנים האחרונות, כיום מדובר בשיטת חיתוך נפוצה המתבצעת על ידי מכשור טכנולוגי מתקדם, והודות לה ניתן להגשים כמעט כל רעיון עיצובי ויצירתי
ניתן לעשות חיתוך בלייזר על סוגים שונים ומגוונים של חומרים ולכן יש לשיטת החיתוך יתרונות רבים לעוסקים בתחומי העיצוב והאמנות. החיתוכים בלייזר יוצרים חיתוך מדויק של החומר לפני העיצוב שהגדר מראש ותוך מתן דגש לפרטים הקטנים ביותר.

גם במקרים של ייצור כרטיסי ברכה או פריטים קטנים הדורשים דיוק רב בעבודה עליהם, שיטת החיתוך בלייזר משיגה תוצאות ברמה גבוהה מאוד.
השלב הראשון הוא לבחור עיצוב או לתכנן עיצוב ושרטט אותו בתוכנת מחשב ייעודית. לאחר שכבר יש עיצוב מוגדר ויש שרטוט של סקיצה , מתבצעת פעולת החיתוך באמצעות קרן הלייזר. החיתוך נעשה ללא חיכוך או מגע ועל כן אין מקדם שחיקה. עובדה זו תורמת לקבלת מוצר מעוצב בחיתוך מושלם וחד.

כרטיסי ברכה יפהפיים לכל מאורע

זוכרים שפעם היינו אוספים ברכות ומכתביות? פריטים מנייר ומקרטון יפים וייחודיים? אז תארו לכם שתוכלו ליצור כיום ברכות מקוריות, מיוחדים מכל מיני חומרים וכמובן בעיצובים מיוחדים עם שיטת החיתוך בלייזר.
נכון שכאשר חושבים על הנושא, אז מדמיינים כרטיס ברכה פשוט מנייר, מקסימום עם איזו גרפיקה צבעונית, אבל היום אנשים אוהבים מקוריות וחדשנות, ואם כבר בוחרים להשקיע ולייצר פריטים מיוחדים אז יצירת כרטיס ברכה מקורי ויפה אז עושים זאת באמצעות חומרים שונים שעליהם מתבצע החיתוך בלייזר. הודות לשיטה זו ניתן ליצור מגוון של ברכות יפות לכל מאורע. שיטה זו מתאימה במיוחד לייצר כרטיסים ממותגים לעובדים בארגון או בעסק גדול. לקראת החגים תוכלו לייצר כרטיסים מקוריים ואף ממותגים באמצעות חיתוכי לייזר ולחלק אותם לעובדים במעטפות, בצירוף השי לחג.