חיתוך פרספקט בלייזר

חיתוך מסכות בד לפנים –
מסכות מעוצבות ממותגות

מסכות בד לפנים הפכו לאחרונה לדבר הכי חם בשוק. אם כבר קורונה – אז בסטייל.הטרנד חדש פתח דלת להרבה מאוד אנשים שבוחרים לעצב ולייצר מסכות בד לפנים שיחליפו את המסכות הכירורגיות האנמיות.הרבה מאוד אנשים מעדיפים מסכות רב פעמיות, נוחות, ולא פחות חשוב – מעוצבות ויפות.הדרך המהירה והנוחה ביותר לייצר מסיכות בד לפנים בכמות בינונית עד גדולה היא על ידי חיתוך בלייזר.
טכנולוגיית חיתוך בלייזר מאפשרת לנו לייצר מסיכה יפה בגזרה ברמת גימור מתאימה ומדויקת.עם  היכולת של קרן הלייזר אפשר לבצע חיתוך עדין ומדויק, ליצור חיתוכי גזרות מטקסטיל למטרות שונות ולקבל תוצר יפהפה.
חיתוך בלייזר על טקסטיל מתאים לכל סוגי הבדים, וכן לעור, ונוסף על החיתוך ניתן לבצע חריטות, רקמות והדפסה על גבי הבד.סטודיו ארטק לייזר לא מחזיק טקסטיל לחיתוך בלייזר.
תוכלו להגיע עם הבדים שאתם אוהבים ואנחנו ניצור לכם מהם מסיכות בד מעוצבות וממותגות בהתאם למודל שתבקשו.

מסיכות בד לפנים –
חיתוך בלייזר של מסיכות מעוצבות ממותגות

סטודיו ארטק מתמחה בתחום חיתוך בלייזר, צריבה בלייזר, סימון, חריטה והדפסה איכותית על גביי חומרים שונים לרבות טקסטיל – בדים מכל סוג.

מסיכות בד מעוצבות וממותגות -הדפסת סובלימציה

אנחנו מבצעים הדפסת סובלימציה על טקסטיל, ובמידה ואתם רוצים ליצור מסיכות בד לפנים על גביי בד חלק עם הדפס איכותי בעיצוב אישי, סובלימציה היא שיטת ההדפסה שכדאי לבחור בה.
ניתן להדפיס סובלימציה על כל סוגי הבדים. בסטודיו שלנו תוכלו להתרשם ממכונות החריטה בלייזר מהחומרים שאיתם אנחנו עובדים וכמובן מהצוות המקצועי שלנו, שישמח לתת לכם שירות ולעזור.תוכלו  לייצר מסיכות בד נוחות ויפות לשימוש אישי או לשיווק ומכירה.

יתרונות חיתוך בלייזר לייצור מסיכות בד לפנים

עם הטכנולוגיה המתקדמת של מכונות הלייזר בסטודיו שלנו ניתן להגיע לרמת דיוק גבוהה ולבצע חיתוכי גזרות בבדים, בגימור ברמה גבוהה מאוד.
חיתוך לייזר בבד או בעור נותן תוצר מדויק, אז אם אתם רוצים להכין לעצמכם מסיכת בד או לשווק מסכות בד לפנים בתק' זו, רקתביאו את הבדים  נדאג לכל השאר.

  •  עלויות נמוכות – גם כשמדובר בכמויות קטנות.
  • ניצול מקסימאלי של הבד – על ידי חיתוך מדויק ביותר.
  • מניעת פרימה של בד המסיכה – בקו בו עוברת קרן הלייזר (ברוב סוגי הבדים), כנסו להתרשם מדוגמאות- חיתוך טקסטיל

אם יש לכם עבודה של חיתוך לייזר, חריטה בלייזר או הדפסת סובלימציה אנחנו כאן בשבילכם.

מוזמנים להתקשר או להגיע אלינו לסטודיו. ברחוב תובל 28 רמת גן (הבורסה בר"ג).
את החיתוך בלייזר אנו מבצעים בסטודיו שלנו וניתן לעשות את העבודה ולקבלה במקום, או לחלופין ישנה אפשרות לבצע הזמנות בטלפון ולקבל משלוח עד הבית.

שירות משלוחים לכל רחבי הארץ.