חיתוך טקסטיל בלייזר

חיתוך טקסטיל בלייזר

עולם האופנה והטקסטיל לא מפסיק להתחדש ולהתפתח. טכנולוגית הלייזר מאפשרת לנו להעניק למעצבים ולסטודנטים לעיצוב את הכלים בכדי לייצר מוצר מרהיב, ברמת גימור מושלמת.
באמצעות היכולת המדהימה של קרן הלייזר ניתן לבצע חיתוכים עדינים ומדויקים, חיתוכי גזרות לביגוד והנעלה בדייקנות שדורש המעצב ולהגיע להישגים גבוהים.
ניתן לחתוך בלייזר סוגים שונים של לבד, עור ובדים וכמו כן לחרוט ולצרוב עליהם.
ענף הטקסטיל הינו דינמי והוא מספק לנו סוגי בדים חדשניים ומתוחכמים מידי יום וכמובן שעוד לא הספקנו להתנסות בכולם…
במידה ונתקלתם בחומר שאינכם מכירים או שלא יצא לכם להתנסות בו, אתם מוזמנים להביא אותו אלינו, ואנחנו בארטק-לייזר נשמח להתנסות יחד אתכם.
אנו לא מחזיקים חומרי טקסטיל לחיתוך בלייזר, אתם מוזמנים להביא אותם אתכם.

חיתוך טקסטיל בלייזר ובינהם חיתוך עור

בין חומרי הגלם היוקרתיים ועם זאת הפופולאריים לשימוש בעולם האופנה והטקסטיל הוא כמובן העור. שימוש מושכל בעור מאפשר לנו לייצר אינספור מוצרי אופנה החל מחגורות איכותיות, דרך נעליים, ארנקים ותיקים, צמידים, תכשיטים ואקססוריז נוספים ועד למעילי עור, מכנסי עור וג’קטים מחוייטים. העור נחשב לחומר גלם חזק, עמיד וניתן ליצור ממנו המון סוגים של עיבודים בשלל גוונים ומרקמים. הטכנולוגיה של היום מאפשרת לייצר את כל אותם מוצרים מעור סינטטי מה שמוזיל את העלות אך אינו פוגע בנראות וברמת הגימור והדיוק של המוצר.
חיתוך עור בלייזר הינה שיטה מצוינת שכן טכנולוגיית הלייזר מאפשרת לנו לבצע חיתוכים מדויקים, מהירים ולהגיע לכל מיני סוגים של גימורים, חיתוכים וצורות. היותו של העור הן המקורי והן הסינטטי גמיש כל כך מאפשרים לנו להכניס למכונת הלייזר יריעות גדולות וכך ליצור כל דבר. בנוסף, קיימת גם האפשרות לבצע חריטה או צריבה על עור.

חיתוך בדים בלייזר

באמצעות השימוש בטכנולוגיית הלייזר ניתן לחתוך סוגים שונים של בדים- מקוריים וסינטטיים גם יחד החל מכותנה, פשתן ומשי דרך ניילון ועד פוליאסטר ושילובי בדים גם כן- כותנה עם פוליאסטר למשל. התחומים הנפוצים ביותר בהם עושים שימוש בחומרי הגלם הללו הם אופנה, עיצוב הבית (ריהוט), לייף סטייל ואביזרים משלימים (כריות, וילונות וכדומה). גם כאן בדומה לחיתוכים של חומרי גלם אחרים באמצעות השימוש בטכנולוגיית הלייזר ניתן לבצע חיתוך בדים בצורה מהירה, מדויקת ואיכותית זאת על ידי הנחת הבד בפריסה מלאה או חלקית בהתאם לסוג המוצר או רמת החיתוך שאנו מעוניינים ליצור. חברת ארטק לייזר מבצעת את כל סוגי חיתוכי הבדים – הכנת גזרות המיועדות לתפירה, חיתוך דוגמאות על מוצרי טקסטיל מוכנים, גימורים מיוחדים, ועוד.  בנוסף לתהליך החיתוך, על הבדים השונים (לא על כולם) ניתן גם לבצע חריטה וכך להוסיף לוגו, צורות מסוימות, דקורציות ועוד.