חיתוך מדבקות בלייזר

סוגים שונים של מדבקות הם בין המוצרים השימושיים ביותר הן עבור בעלי עסקים והן עבור ביצוע פעולות בביתנו. מדבקות ולו הפשוטות ביותר מסייעות לנו לשמור על הסדר הטוב.
מדבקות ממותגות בשלל צבעים, לוגואים וצורות מצויינות למטרות שיווק ופרסום בשלל דרכים בין אם על רכבים של החברה, הדבקה על הרצפה ועל המוצרים השונים אותם החברה מייצרת או מספקת ללקוחותיה.

בנוסף, מדבקות מצוינות ומומלצות לביצוע שלל פעולות אמנותיות לילדים ומבוגרים כאחד.
ארטק לייזר מבצעת באמצעות מכשור מדויק ואיכותי חיתוך מדבקות בלייזר למגוון לקוחותיה ומתמחים בחיתוכי לייזר בטכנולוגיה המתקדמת ביותר המאופיינת באיכות, דיוק וגימור ללא פשרות.

יתרון חיתוך מדבקות בלייזר

מגוון האפשרויות הינו רחב והמדבקות אותן אנו חותכים מתאימות לשלל שימושים.
כל המדבקות אותן אנו חותכים נחשבות לעמידות והצבעים בהם אנו משתמשים הם צבעים עמידים הן לשמש והן למים.
תוכנת הלייזר בשילוב האנרגיה מאפשרת להגיע לרמת דיוק מושלמת כך שאין מצב שהמדבקה לא תותאם לפי הגודל והצורה הספציפיים אותם ביקשתם מראש.
לייזר מאפשר דיוק וחיתוך ברמה גבוהה יותר מחיתוך באמצעות סכין או מכונות תעשייתיות אחרות.

סוגים של מדבקות הנחתכות בלייזר

מדבקות מנייר – אלו נחשבות למדבקות בסיס אך בהחלט גם ניתן לבצע הדפסה על מדבקות מנייר. תוכלו לבחור את סוג הנייר ממנו אתם רוצים שהמדבקות שלכם יהיו מיוצרות ולבצע סוגים שונים של הדפסות. מדבקות נייר כאמור מתאימות למגוון של שימושים בין אם לציוד בית הספר של ילדנו, מדבקות למשרד למיתוג של פריטים כמו למשל קלסרים לפי נושאים ועוד.

מדבקות רצפה – בין הדרכים המועילות לשיווק ומיתוג העסק הינה באמצעות מדבקות רצפה. מדבקות אלו נחשבות לעמידות במיוחד וניתן לבצען במגוון של צורות, צבעים וגדלים