הדפסת סובלימציה על עץ

הדפסת סובלימציה על עץ היא שיטה של הדפסה בה עושים שימוש בצבע מיוחד אותו מחממים לטמפרטורה גבוהה שבה עובר הצבע תהליך המרה מנוזל לגז. מה שקורה בפועל הוא שהצבע מוטבע על גבי החומר עליו אנו מעוניינים ליצור תמונה ו/או מלל. היופי שבשיטת הדפסה זו טמון בעובדה שהחומר אותו אנו מדפיסים הופך להיות חלק בלתי נפרד מהמוצר, כך שלא ניתן בכלל לשים לב שנעשתה הטבעה של החומר בפועל.  כחלק משרותינו אנו מפיקים מוצרי סובלימציה מההתחלה ועד הסוף למעצבים, ליוצרים, לשוק המוסדי והפרטי כאחד.
אצלנו הכל קורה תחת קורת גג אחת. חיתוך בלייזר-הדפסה- הכבשה. והכל באיכות ללא פשרות!
אצלנו תוכלו להחליט על מידה, עובי, מירקם (מבריק/מט) וצורה בה תחפצו וכמובן בפינות ישרות או מעוגלות.

ביכולתנו לחתוך ולהדפיס כל צורה שרק תרצו ועליה להדפיס בסובלימציה בצבע מלא כגון: תחתיות לכוסות, תחתיות לסירים, שעוני קיר, מילות קישוט על קירות, שילוט לדלת המשרד או הבית, מגנטים צורניים, קישוטי קיר לחדרי ילדים ונוער, מחזיקי מפתחות צורניים, לוחות מחיקים ממותגים, תגי שם ועוד…
כל שעליכם לעשות זה לשלוח אלינו קובץ ובו הגרפיקה להדפסה יחד עם קווי החיתוך.

גודל מירבי להדפסה הינו 40*50 ס"מ.

עובי לוח לבחירה: 4 או 6 ממ'

מרקם לבחירה: מט או מבריק.

הדפסת סובלימציה על עץ- מה התהליך?

את העץ שבחרנו מצפים בסוג של פולימר אליו ניתן לחבר את הצבע. תהליך הסובלימציה אינננו פוגע בעץ עצמו וניתן לבצע כל מיני סוגים של הדפסות כמו למשל טקסטים, סמלים, תמונות או כל דבר אחר אותו אתם מעוניינים להטביע על עץ.

השילוב בין חיתוך בלייזר יחד עם תהליך הסובלימציה מאפשר ליצור אינספור סוגים של מוצרים החל מפאזלים מודפסים בתמונות בהתאמה אישית, קישוטים לחדרים, ספלים וכוסות מודפסים, תחתיות לכוסות, כריכות קשיחות מעץ לאלבומים, שעונים מעץ עם תמונה  או חריטה, שלטים מעץ לחדרי הילדים או למשרד, מחזיקי מפתחות מעץ עם תמונה בצבע או בשחור לבן ועוד.
למעשה השמיים הם הגבול ולכן אנו מוכנים לנסות ולזרום עם כל רעיון יצירתי שעולה בראשכם המשלב חיתוך בלייזר, חריטה בלייזר, הטבעה באמצעות סובלימציה ועוד.