ענף החיתוך בלייזר מתפתח מאוד בשנים האחרונות ושגשג עד לכדי היותו הענף המוביל בייצור מוצרים מעוצבים בהתאמה אישית, כיום. ניתן לייצר ולהכין מוצרים שונים ורבים באמצעות טכנולוגיית החיתוך בלייזר, החל מפריטים

גדולים מאוד וכלה בקטנים ביותר. בין אם מדובר בפרטים מורכבים ומדוקדקים ובין אם מדובר בעבודות פשוטות יותר. טכנולוגיית החיתוך בלייזר תיתן לכם מענה לכל צורך פרטי, עסקי או מסחרי.

בשיטה זו אין כמעט כל הגבלה על הייצור, ופרט חשוב נוסף הוא שניתן לייצר מוצרים מושלמים ואיכותיים בכמויות אדירות ובזמן קצר. מדובר בשיטת עבודה וייצור יעילה ביותר.

כמובן שזה מתיר לכל מי שרוצה ו/או צריך, לממש כל רעיון עיצובי ויצירתי וליצור אותו בפועל. מדובר בפתרון נהדר עבור תחומי המסחר השונים, כאשר יש צורך בייצור של פריטים ממותגים למשל, חיתוך בלייזר על מדבקות.

ארטק לייזר הינה חברה המציעה שירותי חיתוך בלייזר לייצור מוצרים שונים העשויים חומרי גלם שונים. כל עבודות הייצור מתבצעות בסטודיו חדש ובו כל הציוד המתקדם בענף. כמו כן, אנו מספקים שירותי חריטה בלייזר, שירות צריבה בלייזר, שירותי סימון בלייזר, הדפסות סובלימציה ועוד.

בארטק לייזר תוכלו לקבל את מכלול הפתרונות האפשריים בהתאם לצורכיכם ולתקציב העומד לרשותכם.

חיתוך בלייזר על מדבקות – מיתוג

אצלנו דוגלים בעבודה מדויקת ומוקפדת ביותר שתפיק את התוצר האיכותי ביותר עבור בתי עסק. ללא רבב שתפיק תוצר לא פחות ממושלם עבור עסקים. כל רעיון של עיצוב יכול לקבל ביטוי ממשי וגשמי לפי ראות עיניכם וכיד הדמיון הטובה. אתם מבקשים, אנחנו – מיישמים.

הסטודיו שלנו מכיל ציוד ומכשור חדיש ומתקדם ביותר. אנו בוחרים כל העת להתחדש ולהשקיע באבזור, בכלים ובציוד, על מנת שנוכל להיות מסוגלים להעניק לכל לקוח ולקוח שלנו את השירות הטוב ביותר. ונקודה זו חשובה במיוחד כאשר הדבר נוגע ללקות העסקיים שלנו.

אנו עובדים עם אדריכלים ומעצבים רבים, כמו גם אמנים, וזאת מלבד גופים מסחריים ועסקיים שונים. הודות לאיכות העבודה הגבוהה.

לצד הציוד המתקדם שלנו בסטודיו, אנו עובדים עם מיטב חומרי הגלם האפשריים לשימוש בטכנולוגיה זו. חיתוך בלייזר על מדבקות ותוויות הוא דוגמא מצוינת לכך שניתן לבצע חיתוך בלייזר לייצור המוני של מדבקות או תוויות מעוצבות ברמה גבוהה ובאיכות ללא פשרות. אותן מדבקות ותוויות יכולות להיות עשויות מנייק, מסיליקון מותאם ומחומרים נוספים מתאימים. לצד ייצור שכזה גם ניתן לבצע חיתוך בלייזר של מוצרי עץ מאסיביים. כמעט ואין הגבלה על המנעד האפשרי בייצור בטכנולוגיה זו.

הכל על שיטת חיתוך בלייזר

הכל שיטת חיתוך בלייזר – כיצד היא מתבצעת בפועל?, ובכן, שיטת החיתוך, או לצורך העניין גם חריטה ו/או צריבה וסימון על ידי קרן לייזר. נעשית בדיוק מרבי על ידי הכוונת תוכנה ממוחשבת. שיטה זו מאפשרת לנו לבצע חיתוכים באופן איכותי ביותר וכך לבצע חיתוכים עיצוביים לרמת דיוק גבוהה. ניתן גם ליצור הדפסים או טקסטורות למיניהן.

החיתוך בלייזר יכול להיעשות על גבי חומרים שונים וביניהם, נייר, בד, עץ, פלסטיק ייעודי, סיליקון ייעודי, פרספקס, חרס, זכוכית ומתכות.

העבודה והתוצאה ישתנו לפי הרכבו של חומר הגלם, מרקמו , גודלו ועוביו. כל חומר גלם מגיב באופן מעט שונה לפעולת החיתוך בלייזר.

ניתן לייצר כמויות גדולות של פריטים מעוצבים ובזמן קצר יחסית, נקודה אשר מהווה יתרון משמעותי על פני אפשרויות הייצור האחרות.

בטכנולוגיית החיתוך באמצעות קרן לייזר, חומרי הגלם אשר עליהם מתבצע החיתוך, שומרים על צבעם, מרקמם, וכן על תכונותיהם המקוריות והאיכות הטבעית שלהם.