מחפשים שירותי הדפסות סובלימציה במרכז? ארטק לייזר היא החברה בשבילכם. אנו עוסקים בביצוע הדפסות סובלימציה, חיתוכי לייזר, ביצוע חריטות וסימון בלייזר ועוד באזור המרכז.

מדובר בשיטת הדפסה מתקדמת וייחודית אשר ניתן לבצע על כל מיני חומרי גלם ולהוסיף עיצובים וכן לוגואים וגרפיקה לצורכי מיתוג, על מבחר של פריטים.

ניתן לבצע את ההדפסה על חומרי גלם רבים ומגוונים, וכאן יש יתרון בולט של שיטת הדפסה זו על פני שיטות הדפסה או שיטות מיתוג אחרות אשר מושפעות או משפיעות מהטקסטורה ומהמאפיינים של חומר הגלם ממנו עשוי הפריט עליו מדפיסים.

הדפסה זו משדרגת כל מוצר ופריט עם עיצובים יפים, איכותיים ועמידים ביותר.

ניתן להדפיס כל גרפיקה בה תבחרו. כמובן שגם ניתן לעצב גרפיקה בעצמכם באמצעות תוכנת מחשב. הגרפיקה יכולה להיות תמונה, ציור, כיתוב.. כל מה שתרצו כיד הדמיון הטובה. עם זאת בבואכם לבחור את הגרפיקה עליכם להתחשב במאפייניה בדיוק כפי שעליכם להתחשב במאפייני המוצר עליו תתבצע ההדפסה שכן גודלו, ומרקמו וכן צורת הגרפיקה, צבעיה וגודלה צריכים להתאים אחד לשני בדיוק מרבי.

יתרון חשוב ביותר שהופך את השיטה לכה פופולארית ומוצלחת היא שההדפס כאילו הופך להיות חלק מהמוצר באופן טבעי ולא נראה כלל כהדפס שנעשה עליו בנפרד. זאת הודות לשיטת ולציפוי הפולימר המיולד לסובלימציה, עליהם נרחיב בהמשך.

איך מתבצעת ההדפסה בשיטת הסובלימציה

ההדפסה יכולה להתבצע אך ורק על מוצרים בציפוי פולימר. הפולימר המדובר הוא חומר ייחודי לציפוי המוצר, שבו מולקולות צבע מהגרפיקה שהודפסה על נייר הסובלימציה מועברות בחום אל תוך החומר ובו נקשרות למולקולות שלו.

בכך מועברת הגרפיקה הצבעונית אל פני המוצר בשלמותה. חומר הפולימר אינו מורגש ולא ניתן להבחין בכך שהוא מצפה את הפריט. התוצאה שמתקבלת נראית כמוצר שייצרו אותו בדיוק כך מראש.
אף אחד לא יוכל לדעת שהפריט עבר הדפסה כזו.

את הגרפיקה בה תבחרו מדפיסים על נייר ייעודי לסובלימציה וכן משתמשים בדיו סובלימציה. ההדפסה נעשית במדפסת מיוחדת כמובן. משנתקבלה ההדפסה, ממקמים אותה על הפריט במקום הנכון והמתאים לכך, ומעבירים למכבש.

במכבש בעצם נעשית ההעברה עצמה של הגרפיקה אל המוצר. ובסיום תהליך זה מתקבל פריט מעוצב, מעוטר בגרפיקה שרציתם, איכותי ועמיד.

הדפסת סובלימציה על פריטים מחומרי גלם שונים

זכוכית, עץ, חרס, בדים ופרספקס, הינם רק חלק מהחומרים עליהם ניתן לבצע בבטחה את ההדפסה.

כמובן שאלו הם חומרים נפוצים מאוד אשר מהם מיוצרים מרבית המוצרים והפריטים, מה שעושה את השיטה הזו למתאימה מאוד לכל צורך.

הייחוד של השיטה כאמור הוא שההדפס נטמע בציפוי הפולימר שעל המוצר וכך ההדפס נהיה לחלק מהמוצר עצמו, לא ניתן להבחין במגע או מבחינת מראה בכך שהמוצר עבר הדפסה.

מוצרים רבים שלקוחות מעוניינים למתג עוברים הדפסת סובלימציה לצורך המיתוג. מוצרים רבים הינם מוצרים שמישים, כלי מטבח, ספלים, כוסות, צלחות וכלי הגשה, סירים וכיוצא בזאת. כמו כן מגוון פריטים נוספים כגון פריטי נוי לבית ואביזרים למיניהם עוברים הדפסות לצורך השלמת המראה המעוצב של הפריט.

מלבד פריטים שכאלה ניתן להכין שלטים ממתכת , מעץ או מזכוכית, תגי שם, מוצרי טקסטיל וכן הלאה.

אין סוף לאפשרויות שמציעה לנו הסובלימציה, ועל כן מדובר בשיטת שמשרתת נאמנה לקוחות רבים, עסקיים ופרטיים כאחד.

חברת ארטק לייזר מספקת לכל לקוחותיה את שירותי הסובלימציה הטובים והאיכותיים ביותר באזור המרכז. בנוסף לכך, נשמח לעניין אתכם בשירותים נוספים המוצעים בסטודיו כגון חיתוך בלייזר, צריבה בלייזר וסימון בלייזר.

אצלנו בארטק לייזר תקבלו את השירות הטוב ביותר, את שיטת המיתוג האיכותית ביותר ואת המחירים הנוחים ביותר.