הדפסת סובלימציה

הדפסת סובלימציה

כיום קיימות בשוק מספר שיטות מובילות של הדפסה על סוגים שונים של חומרים. השיטה הפופולרית והנפוצה ביותר היא – הדפסת סובלימציה. מדובר על שיטה אשר פרצה דרך בתחום ההדפסה בשנים האחרונות בשל היכולות והיתרונות הרבים שבה.

הדפסת  סובלימציה היא שיטה דפוס מיוחדת שהרבה בעלי עסקים משתמשים בה למיתוג העסק. ההדפסה נעשית בטמפרטורה גבוהה ומוטבעת על המוצר שאתם רוצים למתג ב2 שלבים:

1.בתחילה מדפיסים את הגרפיקה שעוצבה קודם במחשב על גבי נייר ייחודי שיכול לשחרר את הצבעים בצורה מיטבית.
2.את הדף הייחודי מצמידים למוצר ובאמצעות טמפרטורה גבוהה החומר על הניר הופך לגז ומתחבר לחומר בצורה אופטימלית.

ההדפסה היא כל כך חלקה ומוטבעת בתוך החומר עצמו כך שאי אפשר לשים לב שהדפיסו את התמונה על המוצר וממש מרגישים שהיא חלק בלתי נפרד ממנו. הדפסת סובלימציה עמידה מאוד ונשארת לשנים רבות, ההדפסה עמידה כנגד שריטות וגם נגד מים. אחד היתרונות הבולטים בשיטה זאת הם העלויות הנמוכות יחסית לשיטות אחרות והיא מאפשרת הדפסה על מגוון מוצרים כגון: שלטי פרסום, תגי שם, תחתיות של כוסות, הדפסה על ספלים ועוד מוצרים רבים.

איך עובדת שיטת הסובלימציה?

הדפסה בסובלימציה על גבי מוצרים שונים, היא שיטת הדפסה על ידי מכונה מיוחדת המכילה חומר דיו מיוחד אשר מחומם ובטמפרטורה גבוהה של כ -200 מעלות הופך לגז.
הדיו שנמצא המכונה מתחבר ברמת מולקולארית לאותו חומר עליו תרצו להדפיס כמו בד או חרסינה, ובכך הוא הופך לחלק קיים מהחומר עליו הוא מודפס.
ללא ספק מדובר בשיטה ייחודית ומעניינת  המאפשרת הדפסה על מגוון רב של חומרים וזאת בעלות נמוכה ותוך כדי שמירה על איכות גבוהה של הדפסה הנשמרת לאורך זמן רב ואינה יורדת או מתקלפת עם השנים.

כיצד מבצעים את ההדפסה בפועל?

לרוב חברות הרוכשות מכונות מסוג זה, הם חברות וחנויות אשר מייצרות מתנות ומוצרי פרסום שונים. תהליך ההדפסה מתבצע על ידי בעלי מקצוע אשר הוכשרו לעבוד עם סוג מכונות אלו והם מבצעים את תהליך ההדפסה בשני שלבים שונים:

השלב הראשון הוא – בעל המקצוע מדפיס במדפסת הזרקת הדיו אשר מגיעה עם המכונה על גבי נייר ייחודי המותאם לתהליך, את מה שהוא או אתם מעוניינים להדפיס על גבי הפריט הספציפי, לאחר מכן הוא מצמיד את הנייר אל החומר הגלם עליו תרצו להטמיע את ההדפסה.

השלב השני בתהליך הוא – באמצעות מכבש חום הנמצא במכונה המשוכללת, הדיו עצמו הופך לגז, הוא מתנתק מהנייר שהוכן מראש ומתחבר אל הפריט עליו תרצו להטמיע את התמונה.

מדובר בתהליך פשוט וקל המתבצע תוך שניות או דקות ספורות וניתן להדפיס על כמות רבה של פריטים בו זמנית. מעבר לכך, ניתן לייצר מוצרים שונים שכל אחד יהיה שונה מהשני ואפילו בצבעים שונים זה מזה, כמו – תמונות, כיתוב מסוים כמו ברכה לבבית, לוגו של חברת, עיצובים גרפיים שונים, שמות של אנשים וכל העולה על רוחכם.

מה אפשר לעשות באמצעות סובלימציה?

אנחנו בארטק סטודיו מצוידים במכונות המתקדמות ביותר שיכולות לבצע הדפסת סובלימציה בצורה מדוייקת ואיכותית ביותר. אנחנו יכולים להדפיס על מגוון מוצרים שמצופים בפולימור שעליו אנחנו מדפיסים את צבעי הסובלימציה.

הדפסת סובלימציה על ספלים וכוסות

הדפסה זאת היא פופולרית וניתן לראות כי חנויות רבות מציעות אפשרות הדפסת תמונה אישית או הדפסה של לוגו החברה על כוסות. מדובר על מתנה מקורית אותה ניתן לתת לעובדי החברה, לבן או בת הזוג, כמתנה לעובדים, לספקים וללקוחות החברה, שהרי לכל אחד יהיה נחמד לשתות קפה בכוס עליה מודפס תמונה שלו ושל בת זוגו או תמונה של ילדיו.

מאז כניסתה של הסובלימציה לעולם כוסות ממותגים הפכו להיות חלק בלתי נפרד מעולם המתנות ומיתוג חברות. כל סבא או סבתא ישמחו לספל עם תמונה של הנכדים וכיתוב הסבא הכי טוב עולם. מתנות לימי נישואין וימי הולדת נפוצות מאוד בהדפסה על ספלים עם תמונה של היקירים לכם.

ההדפסה נעשית בצורה מושלמת ואי אפשר להבחין שהתמונה לא חלק אינטגרלי מהספל, העמידות נגד מים נותנת לספל אורך חיים ארוך.
ניתן להדפיס את התמונות על כוסות חרסינה או כוסות זכוכית וטרמיות.

הדפסת תגי שם באמצעות סובלימציה

תגי שם נעשו פופולריים וכיום ניתן לראות עובדים בארגונים שונים הנושאים איתם תגי שם כמו – בחברות ציבוריות, תחנות דלק, חברות להשכרת רכב, בשדה התעופה, חברות הייטק, חברות ביטוח, קופות חולים, בתי חולים, בתי מלון ובעוד חברות וארגונים שונות בהם ישנם נציגים פרונטליים המקבלים לקוחות.

הדפסת סובלימציה על אלומיניום היא שכיחה מאוד, המוצר הנפוץ היותר הוא תגי שם. אנחנו יוצרים תגי שם לחברות הגדולות במשק לפי בקשה. אפשר להוסיף לתג שם את התמונה של העובד או את הלוגו של החברה, אנחנו נעצב יחד את תג השם ונטביע אותו על משטח אלומיניום בגודל המתאים

חריטה בלייזר - תגי שם

סובלימציה לתחתיות

הדפסה של תחתיות נעשית לרוב על משטח  עץ או משטח פלסטיק  ולאחר מכן מבצעים חיתוך בלייזר לגודל התחתית לפי בקשת הלקוח. אפשר לייצר תחתיות עגולות ותחתיות מרובעות.  הדפסה על תחתיות לכוסות משמשת כמתנה נהדרת לימי הולדת, ימי נישואים, יום משפחה ועוד. אפשר להדפיס כמות גדולה של תחתיות למסעדות, חברות שמעוניינות למתג באופן מיוחד את העסק שלהם. התחתיות עמידות בפני קור וחום וכמובן מים.

הדפסה על עץ סובלימציה

הדפסת סובלימציה על מתכות

כיום ניתן למצוא פתרונות רבים להדפסה על סוגי מתכות שונות. הדפסות סובלימציה על מתכת הינם מיועדים לקשת רחבה של שימושים ומתנות שונות אותם ניתן לתת לעובדי החברה, ללקוחות ולספקי החברה ועליהם ניתן להדפסי את לוגו החברה לשם מיתוג העסק.
למוצרים אלו שונים שימושים רבים וניתן להדפיסם למגוון שימושים, כמו – על מוצרי נוי ואווירה, תחתיות לכוסות וסירים, שילוט פנים לחברות וארגונים, מתקני תצוגה ועוד שימושים נוספים. הלוחות מגיעים המגוון רב של צבעים וניתן להתאימם לפי אופי ועיצוב המקום, לפי בקשתכם או לפי צבעי לוגו החברה.

הדפסת סובלימציה על מגוון מתנות ומוצרי קדם

מוצרי קדם לחברות שונות הם נועדו על מנת למתג את החברה, כיום ניתן לראות חברות רבות המשקיעות את מיטב כספם במיתוג החברה על ידי קמפיינים שונות בטלוויזיה, ברשתות חברתיות, בעיתונים, בגוגל ובעוד מקומות שונים, בעוד פריט קטן כמו מוצר שימושי ועליו מודפס לוגו החברה, יכול למתג את החברה ואף הוא כלי שיווקי לכל דבר.
הרי מדובר במוצרים שימושיים למשרד כמו – תחתיות לקפה, פד לעכבר, ספלים וכוסות לקפה, כוסות טרמיות ועוד פריטים שונים עליהם מתנוסס לוגו החברה. דבר זה יעיל, מכיוון שלקוח פוטנציאל משתמש יום יום במוצר וכאשר הוא יזדקק לשירותי החברה שלכם, הוא יזכור אתכם ויחייג לקבל שירות.

סובלמציה על בדים

את סוג הדפסה זאת ניתן להדפיס על מוצרי בד שונים לשוק המוסדי והפרטי ניתן להדפיס על כל סוגי הבדים כמו – בדים סינטטיים, עור טבעי, כיפות סאטן או בד, כיסוי לכריות, סינרים, בנדנות, הדפסה על חולצות בית ספר הדפסה על חולצות עבודה ועוד סוגים שונים של בדים.
ללא ספק מדובר במוצר שימושי למוסדות וארגונים ואף הוא מתאים כמתנה מקורית לחברים או לבני זוג, שהרי ניתן להדפיס תמונה שלכם ושל בן זוגכם על חולצה או על מצעים.

דוגמאות:

חולצות– אנחנו מדפיסים על חולצות את העיצובים שלכם

בדים לדגלים – דגלים הם מוצר נפלא לקידום, הדפסת סובלימציה שעמידה בתנאי רוח תאפשר לדגל  להיות בחוץ ולהראות את המותג שלכם לעוברים ושבים

הדפסה על תיקים- עיצוב תיקי בד עם תמונות וציורים מדהימים שעוברים לבד בצורה מושלמת .

אנחנו יכולים להדפיס על מגוון סוגי בדים התקשרו אלינו עם רעיון ואנחנו נדע איך לבצע אותו.

לסיכום: למכונת הסובלימציה ישנן יתרונות רבים והיא יכולה לספק הדפסות מרהיבות המתאימות למגוון רב של פריטים. ההדפסה נעשית באופן מהיר ביותר ובכך היא יכולה להדפיס בשניות או בדקות ספורות תמונות, לוגו חברה, הדפסת אותיות, הדפסה על חולצות ועוד סוגים שונים של כתובים והדפסות אותם תרצו.