אירוע החתונה הוא אחד האירועים המכוננים בחיינו. כל אחד ואחת חולמים לפרטי פרטים כיצד יהיה היום המרגש ואיך יראו כל הפרטים הקשורים אליו. ויש לא מעט דברים לבחור ולהכין. בחירת אולם אירועים, בחירת מנות, עיצוב שמלת כלה, בחירת החליפה לחתן, עבודה על עיצוב המקום, פגישות עם תקליטן, צלמים, הזמנת אפקטים וקשקושים לרחבת הריקודים וכמובן הכנת ההזמנות לחתונה.

הזמנה זו אינה הזמנה רגילה לאירוע. זו ההזמנה לאירוע של חייכם, ההזמנה תשקף אתכם ואת אופי וסגנון החתונה שלכם. כפי שבנות חולמות מגיל צעיר על שמלת הכלה בה הן יצעדו לחופה, ועל זר הפרחים בו הן יאחזו, כך הן גם חושבות על ההזמנה המכובדת, ההודעה היפה והמרגשת המזמינה את כל אורחי החתן והכלה להשתתף באירוע המיוחד והמשמח. הזמנות מעוצבות המיוצרות על ידי חיתוך באמצעות קרן לייזר, מקבלות את אפקט ה-'וואו' אותו זוגות רבים מחפשים.

המחשבה על כך שאורחיהם יפתחו את המעטפה ויתפעלו מההזמנה היפה היא עבורם בגדר התפעלות מכל האירוע עליו הם שוקדים ועומלים רבות. להרשים זה תמיד טוב, ואם אפשר להרשים ממש, אדרבא. על כן, בבואכם לבחור או לעצב את ההזמנה לחתונתכם, בואו לראות אילו הזמנות יפהפיות אנו מכינים בשיטת חיתוך בלייזר. אנו בארטק לייזר מתמחים ביצירת מגוון פריטים מעוצבים העשויים מגוון חומרי גלם, לכל מטרה, בשיטת חיתוכי לייזר, , ונשמח ליצור עבורכם את ההזמנה החלומית לכבוד נישואיכם.

למה לבחור בשיטת חיתוכי לייזר לעיצוב הזמנות לחתונה

אם כן, ודאי גלשתם בדמיונכם, ובאינטרנט, בניסיון לחפש את ההזמנה המושלמת. ראיתם ובחנתם עיצובים רבים והצעות שונות מבתי דפוס, נזכרתם בהזמנות מחתונות של חברים ובני משפחה, אך שום דבר לא קלע בדיוק למה שאתם רוצים ומחפשים. יש לכם רעיון עיצובי וחזותי להזמנה שלכם ואתם רק צריכים את מי שיוכל ליישם אותו, פנו אלינו!

אנו נשמח לייצר לכם הזמנות יפהפיות, מקוריות וייחודיות על ידי חיתוך בלייזר ובמגוון עיצובים. על ידי החיתוך של קרן הלייזר ניתן ליצור חיתוכים דקורטיביים בכל תבנית או דפוס חזותי בו תבחרו. רמת החיתוך היא גבוהה מאוד על כל חומר ממנו תרצו ליצור את ההזמנה. תוכלו לבחור בכל סוג של נייר או קרטון, ואף להרחיק לכת לחומרים מיוחדים יותר כגון מתכת אלומיניום או עץ, הזמנה בצורת שלט או קופסא.. נשמע לך מופרך? יש הזמנות שהן בגדר יצירות אמנות וכשזה נוגע ליצירה, השמיים הם הגבול.

יש לכם רעיון לעיצוב ההזמנות לחתונה? כך תממשו אותו

אז יש לכם איזה שהוא וויז'ן לגבי איך שאתם רוצים שההזמנה שלכם תראה, מעולה! עכשיו צריך להפוך את התמונה שבדמיון למציאות.

שיטת החיתוך בלייזר יוצרת חיתוכי באמצעות קרן לייזר המופעלת על ידי תוכנה במחשב. בתוכנת המחשב מופיע תכנון העיצוב לפרטי פרטים וקרן הלייזר מונחית על ידי התוכנה היכן לבצע חיתוכים ואילו צורות ליצור בכל אזור בפריט עליו מתבצעת העבודה. החיתוך נקי וחד ומתבצע לרמה מדויקת מאוד.

יתרון נוסף לייצור הזמנת חתונה מעוצבת עם חיתוכים בלייזר היא שבניגוד לחריטה או חיתוך ידני לצורכי עיטור ועיצוב, השימוש בשיטה זו הוא מהיר יותר ופחות יקר, וכאן אנו מגיעים לנקודה חשובה של עלות ותמורה אל מול תועלת.

פנו אלינו ונשמח לעזור, לכוון ולייעץ עבור כל עבודת חיתוך בלייזר ויצירת הזמנות של חתונות בפרט. אנו נעשה ככל יכולתנו על מנת ליצור את ההזמנה היפה והמושלמת ביותר בשבילכם, שתאפיין אתכם כזוג ואת האירוע שאתם מתכננים.